Firma SIATKOMET działa na rynku od 1995 roku i jest aktualnie jednym z największych producentów siatki ogrodzeniowej w Białymstoku. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że firma ma obecnie ugruntowaną pozycję na tutejszym rynku, a także duże grono zadowolonych Klientów. Pozycja sprawdzonego i rzetelnego dostawcy elementów ogrodzeniowych sprawia, że firma z roku na rok nie tylko zwiększa zyski, ale także ulepsza swoje wyroby, aby zaoferować swoim Klientom produkty najlepsze pod względem jakości i wytrzymałości.

Firmy SIATKOMET w swojej ofercie posiada szeroką gamę modelową ocynkowanej siatki ogrodzeniowej w różnych kolorach i o różnej grubości. Oferujemy siatkę ogrodzeniową powleczoną PCV. Posiadamy także siatki leśne. Naszym Klientom oferujemy również inne elementy ogrodzeniowe wykonane ze stali lub aluminium, takie jak słupki ogrodzeniowe, druty, panele ogrodzeniowe, siatki ogrodzeniowe i akcesoria do siatek, bramy ogrodzeniowe oraz automatykę do bram.

Wszystkie produkty wyrabiane są na terenie naszego zakładu w Białymstoku, dzięki czemu nasi Klienci mogą zamówić towar o dowolnym rozmiarze prosto od producenta.

Na życzenie klienta możemy również wykonać ogrodzenia łupane Joniec, które nie tylko uniemożliwiają wtargniecie na posesję nieupoważnionych osób, ale są także elementem ozdobnym.